Tipologjia A2

Vilat Elitare janë një nga tipologjitë më luksoze në Diellon. Tipari i veçantë i vilës është privatësia e plotë me 3 dhoma gjumi, një dhomë gjumi master me pamje mbresëlënëse të komunitetit.

Vilat Elitare i japin vlerë të veçantë kompleksit rezidencial Diellon.
Ato grupohen në zonën veri-lindore.

Të projektuara 2 kate dhe bodrum, Vilat Elitare janë të konceptuara për një organizim funksional me hapësira elegante si brenda dhe jashtë. Secila vilë ka 2 parkime të dedikuara dhe pishinë private.

 

 • Tipologjia:

            Vilë Elitare A2

 • Pozicioni:

              Veri-Lindje

 • Numri i kateve:

    2 Kate + Bodrum

 • Sipërfaqja:

           448.63 m²

 • Parkim:

                   2 Vende

 • Pishinë e dedikuar

 • Shkarko PDF
Open chat
1
Pershendetje, kam nevoje per me shume informacion per sherbimet tuaja.