Mirë se vini në Diellon

Diellon është më shumë se një ndërtim , është një shprehje e pasionit për të krijuar ambiente të mahnitshme. Me një fokus të vazhdueshëm në krijimin e vilave luksoze dhe projekteve të ndërtesave me tipologji të ndryshme apartamentesh, ne ofrojmë një përvojë të jashtëzakonshme për klientët tanë.
Privatesia dhe komforti janë thelbi i dizajnit tonë. Ambjentet tona me tipologji të ndryshme ofrojnë hapësira të përflakura me gjelbërim dhe ndricim diellor natyror, duke siguruar një ambient të përshtatshëm për banorët tanë për të jetuar në stil dhe qetësi.

Projektet Diellon

Diellon Residence

(Mjull-Bathore , 14 minuta nga qendra e Tiranës dhe vetem 2 minuta larg TEG)

Diellon Apartamente

(Rruga “Demokracia”, Paskuqan , 20 minuta nga qendra e qytetit dhe vetem 5 min nga Bulevardi i Ri)

Diellon

(Godine banime me 4, 6 dhe 7 kat  me dy kate parkimi nentoke ne rrugen ‘Leka i Madh’ , Tirane)

Ku Diellon jetesa?

Open chat
1
Pershendetje, kam nevoje per me shume informacion per sherbimet tuaja.