5 të mira nga jetesa në Diellon

Kjo rezidencë shquhet veçanërisht për shkak të vendndodhjes së saj të ekspozuar dhe konceptit të veçantë hapësinor.

Komoditeti

Një nga përfitimet e të jetuarit në një apartament/vile në Diellon është komoditeti. Banesat luksoze ju lejojnë të keni qasje në shërbime dhe komoditete të klasit të lartë, përfshirë dhoma joge, palestra, pishina etj. Brendësitë përcaktojnë jetesën luksoze, me dhoma që janë të dizajnuara me përpikëri. Kjo siguron që banorët të mund të jetojnë një mënyrë jetese të shëndetshme dhe të kënaqshme.


Bashkëjetesa në komunitet

Të jetosh në një komunitet apartamentesh/vilash luksoze mund të ndihmojë në krijimin e miqësive dhe lidhjeve. Ndërsa familjet bërthamore vazhdojnë të rriten, banorët do të jenë në gjendje të zhvillojnë miqësi afatgjata. Kjo ofron mundësi të shkëlqyera për t’u shoqëruar dhe për të bërë miq të rinj. 


Pamje e mrekullueshme

Këndet e ndryshme në plan dhe në seksion, u krijuan me qëllim që të lejonin përdoruesin të kishte pamjet e Malit Dajt në çdo dhomë. Apartamentet/vilat tona gjithashtu përfshijnë ballkone dhe tarraca të bollshme ku banorët mund të shijojnë pamjen që të lë pa frymë. Kjo lloj eksperience e bën përvojën e kujtdo më të këndshme. Njerëzit që jetojnë në Diellon mund të shijojnë një pamje të mrekullueshme çdo ditë.


Zonë e gjelbër

Këto ditë, luksi nuk është më i kufizuar vetëm në komoditetin e nivelit të lartë. Cilësia e ajrit është bërë gjithashtu një çështje thelbësore.Fatmirësisht, nuk do të ketë nevojë të rrezikohet shëndeti i banorëve pasi banesat në Diellon sigurojnë që banorët të marrin vetëm me ajër të pastër, në shërbim të rezidentëve që dëshirojnë të relaksohen sidomos pas përjetimit të një pandemie botrore si COVID-19.  Këto apartamente ofrojnë një ndjesi shtëpie dhe shërbejnë gjithashtu si treguesi kryesor i një jetese të mirë.


Siguria

Banesat tona kanë një siguri të nivelit më të lartë – kjo konsiderohet si një pjesë e luksit që klientët mund të përfitojnë. Është e rëndësishme të sigurohet një nivel i lartë qetësie dhe sigurie për banorët. Kjo të jetë e mundur, stafi i sigurisë administron portën e hyrjes për t’u siguruar që askush – përveç banorëve – nuk do të lejohet të hyjë në ambiente pa ndonjë njohuri të dhënë personelit. Diellon mban një nivel të lartë të standardeve të sigurisë gjatë gjithë kohës.

Shumica e apartamenteve luksoze kurojnë me përpikmëri një përvojë madhështore për banorët. Qëllimi është që të sigurohet që banorët të vijnë në shtëpi me një mënyrë jetese paqësore, kur janë të lodhur nga dinamika dhe smogu i qytetit. 

Open chat
1
Pershendetje, kam nevoje per me shume informacion per sherbimet tuaja.